Zapachy i ich właściwości

Zapachy i ich właściwości

Wielu z nas lubi otaczać się pięknymi zapachami. Lubimy perfumy czy ładne płyny do płukania tkanin. Chcemy, żeby nasze szampony do włosów i kremy także ładnie pachniały. Nie każdy jednak z nas wie, że można używać zapachów do tego, aby poczuć się lepiej, że oprócz czysto estetycznych właściwości zapachy mają także właściwości terapeutyczne.

Czytaj dalej

Człowiek i zapachy

Człowiek i zapachy

Każdy z nas lubi, jak w naszym otoczeniu ładnie pachnie. Nie ma co ukrywać, zapachy to ważna część naszego życia. Lubimy pachnące kwiaty, zioła i różne mieszanki, które tworzą przepiękne zapachowe nuty.

Dlatego nie jest dziwne, że pojawiły się takie trendy, które wykorzystują kojące właściwości zapachów, a w zasadzie olejków eterycznych zawartych w różnych ziołach i

ambirix cena Czytaj dalej

Relaks po ciężkim dniu?

Relaks po ciężkim dniu?

Tak, potrzebujemy czasem się zrelaksować, odpocząć po ciężkim dniu, kiedy nie mamy już na nic siły. Zwłaszcza zimą, kiedy za oknem brzydko i brudno, kiedy jest nam zimno i nieprzyjemnie. Okazuje się, że czymś, co nas zrelaksuje, może być kąpiel.

Tak, to doskonały sposób na relaks, zwłaszcza, że odpowiednio przygotowana kąpiel może stanowić także domowy sposób na aromaterapię. Dodanie odpowiednich olejków

Czytaj dalej