Relaks po ciężkim dniu?

Tak, potrzebujemy czasem się zrelaksować, odpocząć po ciężkim dniu, kiedy nie mamy już na nic siły. Zwłaszcza zimą, kiedy za oknem brzydko i brudno, kiedy jest nam zimno i nieprzyjemnie. Okazuje się, że czymś, co nas zrelaksuje, może być kąpiel.

Tak, to doskonały sposób na relaks, zwłaszcza, że odpowiednio przygotowana kąpiel może stanowić także domowy sposób na aromaterapię. Dodanie odpowiednich olejków eterycznych do kąpieli pomoże nam się nie tylko rozluźnić i zrelaksować, ale i ma właściwości lecznicze.

Okazuje się, że używanie olejków eterycznych, które są naturalne i mają właściwości kojące tak właśnie się nazywa – aromaterapia. Termin ten stworzył pewien francuski chemik, który zajmował się badaniem właściwości olejków eterycznych i on to określenie spopularyzował.

Jest ono bowiem bardzo istotne dla współczesnych Europejczyków. Bowiem aromaterapia to nie tylko relaksacyjne kąpiele, ale i masaże. One także mogą nam bardzo pomóc po ciężkim dniu. Masaż, kiedy osoba, która nam go robi wciera w nasze ciało jakąś pięknie pachnąca substancję okazuje się być czymś bardzo przyjemnym.
Warto więc czasem zastosować taki sposób walki ze zmęczeniem i kiepskim samopoczuciem. Nasz węch może się okazać kolejną drogą do relaksu, spokoju i lepszego nastroju.

żółtaczka Junior Cholinex suplement diety przeznaczony dla najmłodszych w każdej aptece

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *